top of page
kurs angielskiego dla dorosłych

Kursy angielskiego dla dorosłych Rzeszów

Naukę języka obcego można rozpocząć w każdym wieku – najważniejsze są zaangażowanie ucznia i chęć poszerzania wiedzy w tym zakresie. Z tego względu zapraszamy do naszej szkoły Fiszka w Rzeszowie gdzie odbywają się kursy angielskiego dla dorosłych (stacjonarnie, online lub w formie mieszanej). Zajęcia dopasowujemy poziomem do stopnia zaawansowania uczestników. Prowadzimy lekcje angielskiego zarówno indywidualnie, jak i w niewielkich grupach dwu, trzy, cztero, pięcio i sześscioosobowych.

 

Zajęcia odbywają się w dzielnicy Nowe Miasto w Rzeszowie w siedzibie Fiszki lub w formie online.

 

Oferujemy kursy angielskiego:

 

  • 3 miesięczne (wakacyjne)

  • 9 miesięczne (rok szkolny październik - czerwiec)

  • 12 miesięczne (9 msc rok szkolny + 3 msc wakacje)

  • inne warianty (po uprzednim uzgodnieniu)

 

Grupy spotykają się raz w tygodniu na 85 minut. Dodatkowo by zwiększyć intensywność kursu można zapisać się na warsztaty z Native Speakerem z Anglii lub USA które odbywają się raz w miesiącu (od października do czerwca).

 

Zajęcia dla Firm wspólnie ustalamy potrzeby i decydujemy się na tryb spotkań w formie online lub w siedzibie szkoły. Program dopasowujemy pod konkretną branżę. Dodatkowo można zdecydować się na warsztaty z Native Speakerem z Anglii lub USA które odbywają się raz w miesiącu (od października do czerwca).

 

Zajęcia indywidualne tak zwane ‘korepetycje’ to 1 godzina ( 55 min), 1,5 h (85 minut), 2 godziny (110 min) lub 3 godziny (165 minut) w tygodniu. Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnego toku zajęć (np. bardziej intensywny). By zwiększyć intensywność kursu języka angielskiego dodatkowo można zapisać się na grupowe warsztaty z Native Speakerem z Anglii lub USA które odbywają się raz w miesiącu (od października do czerwca).

Jak w poszukiwaniu pracy pomoże kurs angielskiego dla dorosłych?

Zapewniamy dostosowanie kursu dla osób dorosłych do ich konkretnych potrzeb. W przypadku każdego kursu języka angielskiego (zarówno indywidualnego jak i grupowego) proponujemy tok zajęć oparty na indywidualnych potrzebach. Pomożemy przygotować się do rozmowy o pracę, napisać e-mail do kontrahenta, poćwiczymy small talk. Bazujemy nie tylko na książkach ale na wielu dodatkowych materiałach uzupełniających i urozmaicających kurs języka angielskiego. Używamy również aplikacji Quizlet która pozwala na naukę przy użyciu telofonu, tableta czy komputera w dowolnym miejscu.

Kursy angielskiego dla dorosłych – idealne dla podróżujących po świecie

Realizowane w naszej szkole w Rzeszowie kursy angielskiego dla dorosłych to również świetne rozwiązanie dla osób, które chcą odwiedzać zagraniczne państwa wyłącznie w celach turystycznych. Kładziemy nacisk na nieustanną komunikację w języku obcym, dzięki czemu uczniowie szybko nabierają wprawy w praktycznym posługiwaniu się nim. Zwiększa się też ich pewność siebie przy bezpośrednich kontaktach z osobami posługującymi się językiem angielskim np. w krajach Wielkiej Brytanii, ale też z ludźmi zamieszkującymi wiele innych miejsc – każdy wie, że po angielsku można obecnie porozumieć się na każdym kontynencie.

bottom of page