top of page
angielski dla dzieci rzeszów

Angielski dla dzieci i młodzieży – lekcje i nauka w Rzeszowie

Już od najmłodszych lat warto zdobywać umiejętności posługiwania się językiem obcym – najpopularniejszym jest zdecydowanie angielski. W naszej szkole prowadzimy lekcje dla dzieci i młodzieży, które pozwalają w sposób bezstresowy i przyjemny rozwinąć wiedzę z zakresu zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych słów, zwrotów czy reguł gramatycznych. Zajęcia są organizowane indywidualnie lub w niewielkich grupach maksymalnie sześcioosobowych, co ma w tym wypadku ogromne znaczenie i zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle innych szkół językowych w Rzeszowie. Tak małe grupy pozwalają lektorom skupić się na potrzebach każdego z uczniów. Dzięki temu uczniowie czują się komfortowo, a lektorzy dokładnie obserwują postępy każdego z uczestników zajęć, zapewniając wsparcie i dopasowanie lekcji do ich umiejętności oraz potrzeb.

Na zajęciach z dziećmi używamy wiele fiszek, robimy projekty, bawimy się, korzystamy z Quizleta, oglądamy filmiki w języku angielskim. Młodzież wprowadzamy w tajniki egzaminów ósmoklasisty i maturalnych oraz dyskutujemy w języku angielskim na ciekawe tematy.

 

Dodatkowo można zapisać się na warsztaty z Native Speakerem z Anglii lub USA które odbywają się raz w miesiącu (od października do czerwca) i są prowadzone zarówno dla najmłodszych (już od pierwszej klasy szkoły podstawowej), średniozaawansowanych i zaawansowanych uczniów przygotowujących się do matury rozszerzonej czy innych egzaminów.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat takiej nauki!


Dlaczego warto uczyć dzieci języka angielskiego?

Najmłodsi w wieku szkolnym, ale też nastolatkowie, dość szybko i skutecznie są w stanie przyswoić nawyki charakterystyczne dla konkretnego języka. Wynika to m.in. z ich mniejszej obawy o niepoprawne zastosowanie danego zwrotu czy słowa. Ważne jest jednak, by lekcje angielskiego dla dzieci były prowadzone w sposób odpowiedni. Oznacza to przede wszystkim nacisk na praktyczne zastosowanie nabywanych umiejętności. Nauka wspomnianego języka w naszej szkole w Rzeszowie ma wiele zalet.

W przypadku najmłodszych uczniów poprawia zdolności umysłowe. Wzbudza ciekawość i jednocześnie daje możliwość lepszego przygotowania się do dalszych etapów edukacji. Decydując się na takie rozwiązanie, rodzice pomagają swoim pociechom w nabyciu naturalności w posługiwaniu się obcymi zwrotami i słowami. To z kolei może okazać się niezwykle przydatne w dorosłym życiu – podczas szukania pracy lub w trakcie studiów. Nauka języka angielskiego dla dzieci jest przez nas w Rzeszowie realizowana indywidualnie lub w niewielkich grupach.

Nauka angielskiego dla dzieci – dlaczego warto wybrać szkołę Fiszka?

Dostępne w naszej ofercie kursy prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i online. Dbamy o przyjazną, pozytywną atmosferę podczas lekcji, które prowadzone są w języku angielskim. Nauka języka angielskiego staje się dzięki temu dla dzieci przyjemnością, a także możliwością nawiązywania relacji z innymi uczniami, na co wpływ ma niewielka liczebność tworzonych grup. Najważniejszym atutem zajęć w szkole Fiszka jest nacisk na stałe komunikowanie się podczas kursów głównie w języku angielskim. Sprawia to, że najmłodsi biorący udział w takich lekcjach szybciej się z nim oswajają i zyskują umiejętność jego praktycznego wykorzystania w życiu.

 

Oferujemy również wakacyjne kursy języka angielskiego i mini półkolonie.

bottom of page