top of page

Kursy języka angielskiego - Rzeszów

Dla zainteresowanych nabyciem lub rozszerzeniem umiejętności z zakresu posługiwania się językiem angielskim organizujemy kursy odbywające się zarówno stacjonarnie w naszej szkole w Rzeszowie, jak i online. Są one prowadzone z myślą o osobach dorosłych, ale też dzieciach i młodzieży. W przypadku chęci pozyskania wspomnianej wiedzy w krótkim czasie proponujemy natomiast intensywną naukę na specjalnie przygotowanych lekcjach językowych z dostosowanym do takiego trybu programem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Jakie są rodzaje kursów języka angielskiego w szkole Fiszka?

Zajęcia realizujemy indywidualnie lub w niewielkich grupach, których liczebność wynosi od 2 do 6 uczestników. Są to roczne kursy języka angielskiego prowadzone w okresie od października do czerwca. Liczba lekcji dopasowana jest najczęściej do wieku uczniów – najmłodszym proponujemy 34 spotkania we wspomnianym czasie. Dla starszych dzieci, a także młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy ofertę w postaci 1,5 lub nawet 2 zajęć tygodniowo. Taki kurs językowy to zatem łącznie nawet 62 warsztaty.

Ważną kwestią jest tok nauczania. W naszej szkole zdecydowaliśmy się na zorganizowanie lekcji zarówno w trybie grupowym, jak i indywidualnym. Mogą być one prowadzone ponadto według standardowego programu lub w formie intensywnej, przyspieszonej nauki. Wszystko to sprawia, że łatwo można dopasować językowe kursy angielskiego realizowane przez nas w Rzeszowie do swoich preferencji i potrzeb. Dużą popularność zyskały cyklicznie organizowane warsztaty z native speakerem oraz półkolonie wakacyjne dla dzieci i młodzieży. To okazja do spędzenia czasu w gronie osób, które mają ten sam cel, a zarazem forma nauki przez zabawę.

Kiedy warto postawić na intensywny kurs angielskiego?

W przypadku dysponowania większą ilością czasu na przyswajanie lub odświeżanie umiejętności posługiwania się językiem obcym zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach odbywających się ze zwiększoną częstotliwością. Wariant intensywny przeznaczony jest m.in. dla osób chcących szybko zdobyć wiedzę pozwalającą na swobodne komunikowanie się po angielsku. Ma to znaczenie np. w sytuacji, gdy niezbędne jest przyspieszenie wyjazdu zagranicznego w celach zawodowych lub turystycznych. Często to także sposób na spełnienie wymogu językowego potrzebnego do uzyskania podwyżki bądź awansu w pracy.

Realizowany w naszej szkole w Rzeszowie intensywny kurs angielskiego odbywa się według przemyślanego programu, co pozwala uniknąć chaotycznego poruszania poszczególnych, często niepowiązanych ze sobą kwestii w zakresie nauki wspomnianego języka obcego. Przy takim trybie ważne jest bowiem, by przekazana wiedza i umiejętności komunikowania się zostały skutecznie utrwalone u uczestników zajęć – mimo sporej liczby lekcji prowadzonych w krótkim czasie. Zainteresowanych intensywnym tokiem zapraszamy do kontaktu!

bottom of page