top of page
Lekcje online - kursy i nauka języka angielskiego

Lekcje Online

Jeśli chcesz dobrze opanować język angielski, z pewnością zainteresuje Cię nauka przez internet – w Fiszce. Zapraszamy na zajęcia w formie ONLINE z naszymi doświadczonymi lektorami. Dbają o to, by dać Ci możliwość chłonięcia wiedzy na temat gramatyki i słownictwa w sposób praktyczny i swobodny. Po ukończonym cyklu indywidualnych lekcji z łatwością sprostasz wyzwaniu porozumiewania się w obcym języku w dowolnym miejscu na świecie. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto postawić na nasze usługi!

Lekcje angielskiego online dla:

- wszystkich grup wiekowych

- indywidualne dla dzieci, dorosłych i młodzieży

- grupowe lub indywidualne lekcje angielskiego dla firm ( pomożemy dobrać poziom i podzielić na odpowiednie grupy)

- w parach lub grupowe dla przyjaciół, kolegów ze szkoły, małżeństw itd.

Potrafimy efektywnie przekazać niezbędną wiedzę, która jest potrzebna, by dobrze opanować język angielski. Lekcje online prowadzimy zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wiemy, w jaki sposób zaangażować uczniów do nauki przez internet, w czym w ogromnym stopniu pomaga przekazywanie wiedzy indywidualnie lub w bardzo małych grupach.

Możesz mieć pewność, że rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i poświęcimy czas na wytłumaczenie zagadnień, które są trudniejsze do opanowania. Zapoznamy Cię ze wszystkim, co jest wymagane do należytego poznania języka obcego, jakim jest angielski. Nauka online jest czystą przyjemnością!

Wygodna forma nauki angielskiego online

Zajęcia prowadzimy na Skype, Zoom lub Google Classroom. Dodatkowo w celu urozmaicenia kursu korzystamy z aplikacji QUIZLET. Indywidualne lekcje angielskiego online odbywają się w wygodnej i przystępnej dla ucznia formie, a w dodatku może bez problemu wybrać tę platformę internetową, która odpowiada mu w największym stopniu.

Dokładamy wszelkich starań, by przekazywanie wiedzy przez internet było dla Ciebie nie tylko przyjemnym i bezstresowym doświadczeniem, lecz także w pełni wartościowym sposobem uzyskania praktycznych informacji np. o gramatyce. Skorzystaj z naszych usług!

bottom of page