top of page

informacja RODO

Rzeszów, dn. 01.07.2021

 

 

Szkoła Języka Angielskiego Fiszka s.c. ul. Popiełuszki 16

35-328 Rzeszów

NIP: 8133728420

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

 

 

W związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Szkoła Języka Angielskiego Fiszka s.c. 35-328 Rzeszów ul. Popiełuszki 16.

 

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji umowy. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo wniesienia skarg do organu nadzorczego.

 

 

Wszelkie wnioski w zakresie realizacji praw osób, których dane dotyczą, są realizowane za pośrednictwem następującego adresu mailowego: fiszka.school@gmail.com lub bezpośrednio w siedzibie firmy w formie pisemnego wniosku.

 

 

Z poważaniem.

bottom of page